Värsked tööpakkumised

Rehvitehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 397769

Tööpakkumise number

397769

Töö kirjeldus

• Rehvide montaaž ja -balansseerimine
• Rehvide remont

Nõudmised kandidaadile

• Suhtlustasandil oskama eesti keelt
• Töökus ja täpsus
• Kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

• Konkurentsivõimelist palka
• Meeldivat- ja sõbralikku meeskonda

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
25. oktoober 2015
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2015
Brutopalk:
Alates 1200 kuni 1800 EUR kuus

Rehvid Pluss OÜ on kiirelt arenev rehvidega tegelev ettevõte. Peamiseks väljundiks on rehvide jaemüük, pakume Eestis parimat hinnaklassi ja laia rehvivalikut tuntud tootjatelt. Pakume ka rehvivahetus teenust sõidu- ja veoautodele. Tänu meie edukale e-poele ( www.rehvidpluss.com ) oleme esindatud kõigis Eesti piirkondades. Meie kollektiiv on töökas, õpihimuline ja mis peamine sõbralik. Pakume meie era- ja äriklientidele asjatundlike nõuandeid ning mugavat ja kvaliteetset teenindust.

Rehvid Pluss OÜ on Bridgestone, Michelin, Firestone, Kleber, Dayton ja Syron rehvide ametlik edasimüüja Eestis.