Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #812635

Rehvilao assistent

1
CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu väljakutseks saavad olema sõiduautode rehvide lattu vastuvõtmine, ladustamine ja laost väljastamine ning rehvilao korrashoid.

Ootused kandidaadile

Töö on Sulle, kui

  • oled kohusetundlik ja korrektne
  • sul on hea pingetaluvus ja füüsiline vorm
  • omad B-kategooria juhiluba

HOOAJALINE TÖÖ REHVILATTU- Pakume sulle häid töötingimusi, osalise või isegi täistööajaga tööd ja väärilist töötasu.

Tööpakkumise number
#812635

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. september 2022
Kuulutus sisestati:
9. september 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem