Värsked tööpakkumised

Rehvide ja Velgede Müügispetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 419255

Tööpakkumise number

419255

Töö kirjeldus

Sinu peamised tööülesanded on:

  • Kliendisuhete loomine ja arendamine;
  • Aktiivne müügitöö;
  • Müügipakkumiste koostamine ja turuolukorra tundmine ning analüüs;

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind oma meeskonda, kui

  • Sul on vähemalt 2 aastane müügitöö kogemus;
  • Sul on väga hea argumenteerimis- ja eneseväljendusoskus;
  • Oled aktiivne, positiivse ellusuhtumisega, õppimisvõimeline ja soovid end arendada müügitöö valdkonnas;
  • Sulle sobib meeskonnatöö, kuid suudad oskuslikult oma tööd planeerida, oled iseseisev, konkreetne, aus ja vastutustundlik;
  • Sul on autojuhiload;
  • Väga hea eesti keele oskus.
Kasuks tuleb inglise ja vene keele oskus.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • Ametitelefoni
  • Motiveerivat töötasu
  • Meeldivat töökeskkonda
  • Häid töötingimusi arenevas ettevõttes

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
17. mai 2016
Kuulutus sisestati:
18. aprill 2016

Aalux Trading OÜ tegeleb veo,- põllumajandus -ja sõiduautorehvide jae -ning hulgimüügiga.