Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #513194

Rehvide ja velgede müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamised tööülesanded on:

  • Klientide nõustamine, viisakas ja meeldiv teenindamine.
  • Valmisolek aktiivseks müügitööks.
  • Müügisaali korrashoid, kauba väljastamine ja vastuvõtt.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind oma meeskonda, kui

  • Oled aktiivne, positiivse ellusuhtumisega, õppimisvõimeline ja soovid end arendada müügitöö valdkonnas;
  • Sulle sobib meeskonnatöö, kuid suudad oskuslikult oma tööd planeerida, oled iseseisev, konkreetne, aus ja vastutustundlik;
  • Sul on autojuhiload;
  • Väga hea eesti keele oskus.
Kasuks tuleb inglise/soome ja vene keele oskus suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • Ametitelefoni
  • Põhipalk + tulemustasu
  • Meeldivat töökeskkonda
  • Häid töötingimusi arenevas ettevõttes

Tööpakkumise number
#513194

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
8. jaanuar 2018

Aalux Trading OÜ tegeleb veo,- põllumajandus -ja sõiduautorehvide jae -ning hulgimüügiga.

Vaata rohkem