Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66431

Rehvi remondilukksepp

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

klientide professionaalne, sõbralik ja kiire teenindamine

Ootused kandidaadile

abivalmidus
aktiivsus oma töövaldkonda edasi arendada
arenemisvõime
asjatundlikkus
ausus ja kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

stabiilset töökohta
tööd meeldivas kollektiivis
tulemusele orienteeritud töötasu
väljaõpet

Tööpakkumise number
#66431

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
19. mai 2006
Kuulutus sisestati:
5. mai 2006

AS HINKUS on rehvide müügi,remondi ja taastamisega tegelev ettevõte.

Vaata rohkem