2023-08-23 14:48:55

Rehabilitatsioonitöö spetsialisti (Maarja Küla)

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime Maarja külla rehabilitatsioonitöö spetsialisti (asendustöötaja lapsepuhkuse ajal, vähemalt 1,5 aastat).

Tööülesanded:
- rehabilitatsioonimeeskonna töö koordineerimine;
- toetavate teenuste valdkonna töö koordineerimine;
- sotsiaaltöötaja roll rehabilitatsioonimeeskonnas.

Kasuks tuleb:
- B-kategooria juhilubade olemasolu
- Võõrkeelte valdamise ja projektikirjutamise oskus

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
- kvalifikatsiooni olemasolu;
- võrgustiku- ja meeskonnatöö oskust;
- suhtlemisoskust;
- valmisolekut asuda koheselt täiskohaga tööle;
- rõõmsat meelt ja valmisolekut väljakutseteks

Ettevõte pakub

Omal poolt pakume:
- põnevat ja ainulaadset töökeskkonda;
- väga häid kolleege;
- koostööd ja eduelamusi.

Lisainfo

Kandideerimise tähtaeg: 22.09.2019
CV ja motivatsioonikiri palun saata: ly(at)maarjakyla.ee

INFO:
Kristel Koppa, tel: 59007344; kristelkoppa(at)gmail.com
Ly Mikheim, tel: 55999645