Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670175

Rehabilitatsioonispetsialist (Tapa Tervisekeskus)

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonda rehabilitatsioonispetsialisti, kelle peamisteks tööülesanneteks on:

  • kliendi seisundi hindamine;
  • kliendi ja lähedaste nõustamine;
  • rehabilitatsiooniteenuste koordineerimine;

Ootused kandidaadile

  • sul on erialane haridus;
  • valdad hästi eesti keelt ning suhtlustasandil vene keelt;
  • omad tööks vajalikku arvutioskust;
  • oled koostöö- ja suhtlemisaldis;
  • oled orienteeritud tulemustele;
  • omad soovi inimesi aidata.

Ettevõte pakub

  • stabiilset töökohta ja väärtuslikku töökogemust;

  • paindlikku tööaega graafiku alusel;

  • kaasaegset töökeskkonda;

  • toetavat ja uuendusmeelset meeskonda;

  • osalist- või täistööaega.

Lisainfo

Saada palun sooviavaldus personaliosakonda ly(at)pihlakodu.ee või läbi CV keskuse hiljemalt 29. oktoobriks 2020. a.
Küsi juurde: 5411 0324

Tööpakkumise number
#670175

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
29. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
30. september 2020

Viru Haigla AS on endise AS Tapa Haigla õigusjärglane. Viru Haigla AS osutab tervishoiuteenuseid Tapal ning hoolekandeteenuseid Harjumaal, Lääne-Virumaa ning Ida-Virumaal.
Tapal asub ambulatoorne ja statsionaarne tervishoiuteenuseid pakkuv üksus ning eakate kodu. Erihoolekandeteenust pakume Kohtla-Järvel.
Viru Haigla AS koosseisu kuulub ka AS Karell Kiirabi, kes osutab tervishoiuteenust eluohtliku haigestumise, vigastuse või mürgistuse korral. AS Karell Kiirabi teeninduspiirkond on Harjumaa, Lääne- ja Ida-Virumaa.
Viimased paar aastat on olnud Tapalt alguse saanud Viru Haiglale kiire laienemise ja arengu aeg, tuues tervisevaldkonnas Eestis turule uue ja põneva tegija.

Vaata rohkem