Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #440128

Registrite osakonna nõunik (asendaja lapshoolduspuhkuse ajaks)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töökohateenuse ja sellega seotud teenuste haldamine ja arendamine.
Arvutite ja tehnika hooldamine.
Mobiilseadmete haldamine.
Tarkvara installeerimine ja seadistamine.
Töökoha arvutite tarkvara uuendamine, diagnostika ning vigade otsimine.
Kasutajate nõustamine riist- ja tarkvara probleemide korral.
Intsidentide ja taotluste haldamine.
Kasutajate nõustamine ja koolitamine.

Ootused kandidaadile

Infotehnoloogia alane kõrgharidus või selle omandamine.
Eesti keele oskus nii kõnes kui ka kirjas ning inglise keele oskus suhtlustasemel.
Microsofti tarkvaratoodete väga hea tundmine.
Powershelli tundmine.
Kohusetunne ja otsustusvõime, algatus- ja koostöövõime.
Hea stressitaluvus ning oskus suhelda konflikti olukordades.
Teadmised Linux-süsteemidest.
Baasteadmised arvutivõrkudest.

Kasuks tuleb:

Varasem IT-valdkonna töökogemus (soovitavalt IT-auditi, süsteemiarenduse või halduse vallas).
ISKE tundmine ja arusaamine.
IT-alased sertifikaadid.
B-kategooria autojuhilubade olemasolu.
Hea dokumenteerimisoskus.
ITIL ja muude praktikate tundmine.

Ettevõte pakub

Kaasaegset töökeskkonda.
Võimalust arendada oma oskusi erinevates IT lahendustes.
Sõbralikku kollektiivi.
Asutuse motivatsioonisüsteemist tulenevaid soodustusi.
35 päeva puhkust.

Lisainfo

Alari Alviste, 717 0708, alari.alviste(ät)kra.ee

Tööpakkumise number
#440128

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
25. september 2016
Kuulutus sisestati:
12. september 2016

Kaitseressursside Amet on Kaitseministeeriumi valitsemisalas tegutsev valitsusasutus, mis korraldab kaitseväekohustuslike Eesti kodanike arvestust ja mobilisatsiooniks vajalike materiaalsete ressursside ning vastuvõtva riigi toetuse osutamiseks vajalike andmete kogumist ja arvestust, kutsealuste aja- ja asendusteenistusse kutsumist, tervisenõuetele vastavuse hindamist ameti arstlikes komisjonides, kutsealuste kutsesobivuse hindamist, kaitseväekohustust võtta soovivate isikute kaitseväekohustuslaseks tunnistamist, Kaitseväe personali värbamist, riigikaitseõpetuse valikainega seotud tegevusi, samuti täidab muid seadusest tulenevaid ülesandeid.

Vaata rohkem