Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #226260

Registripidaja asendaja lapsehoolduspuhkuse ajaks

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Mereväe Staabi registripidaja on avaliku teenistuse seaduse alusel töötav vanemametnik, kelle põhilised tööülesanded on järgmised:

- dokumendialase teenindamisega seotud ülesannete täitmine (sh dokumentide vormistamine, registreerimine ja edastamine adressaatidele)
- riigisaladuse ja salastatud välisteabe sertifikaatide taotlemine ja arvepidamine

Ootused kandidaadile

  • Eesti Vabariigi kodanik
  • vähemalt keskharidus
  • varasem töökogemus administratiivtöö alal
  • laitmatu minevik, mis on eeldus riigisaladusele juurdepääsu loa saamiseks
  • Eesti keele oskus kõrgtasemel
  • Inglise keele oskus kesktasemel
  • ausus, täpsus, kohusetundlikkus ja lojaalsus
  • bürootehnika kasutamise oskus ja kogemus

Ametikohal töötamiseks on nõutav riigisaladusele juurdepääsuluba.

Kandidaatidelt eeldatakse, et nad vastavad nõudmistele, mida esitatakse riigisaladusele juurdepääsuloa saamiseks.

Ettevõte pakub

  • võimalust rakendada oma oskusi ja teadmisi
  • stabiilset sissetulekut
  • avaliku teenistuse seadusest tulenevaid hüvesid
  • sportimisvõimalusi

Tööpakkumise number
#226260