Värsked tööpakkumised

Registri vanemadministraator (IT-tugiisik)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 58336

Tööpakkumise number

58336

Töö kirjeldus

Registri vanemadministraatori (IT-tugiisik) põhilisteks ülesanneteks on Tallinna planeeringute registri administreerimine, muuhulgas klassifikaatorite ja kasutajate haldamine; ameti töötajate nõustamine ja juhendamine riist- ja tarkvara kasutamisel; ameti riistvara stabiilse ja tõrgeteta töö tagamine; ameti andmebaasiserverite tehnilise töökindluse tagamine ning ameti infosüsteemide arendusprojektide algatamine ja neis osalemine

Nõudmised kandidaadile

Kandideerimise eeldused:
*riiklikult tunnustatud akadeemiline kõrgharidus;
*erialaste teadmiste olemasolu infotehnoloogia (infosüsteemide administreerimine), planeerimise ja/või geograafiliste infosüsteemide (GIS) valdkonnas;
*hea suhtlemis- ja väljendusoskus;
*väga põhjalik operatsioonisüsteemi Windows (2000, XP) ja tarkvarapaketi MS Office (2000, XP, 2003) tundmine ja oskus nende kasutajaid juhendada;
*kõrge pingetaluvus, algatusvõime, kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime;
*eesti keele oskus kõrgtasemel ja inglise keele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega.

Kandideerimisel tuleb kasuks:
*varasem töökogemus planeerimise, GIS-i valdkonnas ja/või töötamine infosüsteemi administraatorina;
*planeerimismenetluse tundmine;
*väga hea kontorites kasutusel oleva riistvara (lauaarvutid, skannerid, printerid) tundmine;
*projekteerimistarkvara MicroStation ja/või GIS-i tarkvara ArcGIS tundmine;
*riiklike ja Tallinna õigusaktide tundmine.

Pakume huvitavat tööd, õppimis- ja arenguvõimalusi, kaasaegset töökeskkonda

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
23. jaanuar 2006
Kuulutus sisestati:
16. jaanuar 2006