Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56167

Registreerimisosakonna peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peaspetsialisti tööülesanneteks on:
*büroode töötajate nõustamine sõidukitega seotud registritoimingute teostamisel;
*osalemine õigusaktide eelnõude väljatöötamisel ja ARK sisemiste juhendite koostamisel;
*koostöö politsei, piirivalve jt riiklike järelevalvet teostavate ametiasutustega;
*osalemine sisekoolituste läbiviimisel.

Ootused kandidaadile

*kõrgharidus või selle omandamine lõppjärgus;
*eesti keel kõrgtasemel, inglise keel kõnes ja kirjas;
*hea arvuti kasutamise oskus
*algatusvõime, usaldusväärsus ja vastutusvõime;
*korrektsus töös, ausus ja positiivne ellusuhtumine;
*hea suhtlemis- ja väljendusoskus, kõrge pingetaluvus.

Ettevõte pakub

*huvitavat ja vastutusrikast tööd kaasaegses töökeskkonnas;
*eneseteostus- ja arenguvõimalust;
*täiendkoolitust

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV ja lühike põhjendus, miks soovid kandideerida ja miks sobiksid peaspetsialisti ametikohale hiljemalt 18.12.2005.a. Lisainfo telefonil 6201225

Tööpakkumise number
#56167