https://www.cvkeskus.ee/112429

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Registreerimisala juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 112429

Tööpakkumise number

112429

Töö kirjeldus

Registreerimisala juhi põhilised tööülesanded on ravimite ja hügieenitoodete registreerimiseks vajaliku dokumentatsiooni koostamine, toodete registreerimiseks esitamine, ravimifailide uuendamine, infovahetus ravimiametitega ja emafirma vastavate osakondadega, pakendiinfo haldamine ja osalemine meie Baltimaade üksuse tegevuse planeerimises ja juhtkonna nõustamises.


Nõudmised kandidaadile

Edukas kandidaat on ülikooli lõpetanud meditsiini või loodusteaduste alal, eelistatavalt töötanud kas ravimite registreerimisega, ravimiuuringutega või muul alal ravimite müügiga tegelevas firmas, on täpne ja järjekindel meeskonna liige, kes suudab teha koostööd ja edukalt suhelda. Oskad väga hästi inglise ja eesti keelt nii suuliselt kui kirjalikult ja töötad igapäevaselt arvutiga. Vene keele oskus tuleb kandideerimisel kasuks.


Ettevõte pakub

GSK pakub võimalust töötada edukas rahvusvahelises firmas heade toodetega, erialast väljakutset, konkurentsivõimelist palka, kolleegide toetust sisseelamisel, koolitust ja ametiautot.


Lisainfo

Palume saata oma ingliskeelne CV ja vabas vormis avaldus hiljemalt 29. juuniks k.a. postiaadressil Mercuri Urval, Liivalaia 13/15, 10118 Tallinn. Täiendavatele küsimustele saate vastuse Mercuri Urvali telefonil 667 1520 või www.gsk.com. Kandideerijate avaldusi käsitleme konfidentsiaalselt.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
29. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
13. juuni 2007

FIRMA NIMI PEIDETUD

GlaxoSmithKline Consumer Healthcare kuulub osana ühte maailma suurimasse ravimifirmasse GSK. Üksuse käive on umbes 5 miljardit dollarit, tuntud tootebrändideks on AQUAFRESH, SENSODYNE, PARODONTAX, COREGA, PANADOL, COLDREX, SOLPADEINE, ZOVIRAX, NIQUITINE jt. Meie Baltimaade peakontor asub Tallinnas.