Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127158

Registraator/klienditeenendaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eesti Maaülikooli veterinaarmeditsiini ja loomakasvatuse instituut pakub tööd väikeloomakliiniku registraator/klienditeenendajale, kelle töö sisuks on

suhtlemine klientide ja loomakliiniku personaliga
klientide registreerimine loomaarsti vastuvõtule
arvete ja kassaaruannete koostamine

Ootused kandidaadile

rakenduslik kõrg- või keskharidus
kasuks tuleb eelnev töökogemus loomadega
vene- ja inglise keele oskus suhtlustasandil, arvutiga töötamise oskus
loomaarmastus, väga hea suhtlemisoskus, kohusetunne, ausus, täpsus, rõõmsameelsus, pingetaluvus

huvitavat, vastutusrikast tööd sõbralikus, nooruslikus, arenevas kollektiivis ja kaasaegses keskkonnas
enesearendamise võimalusi, tööks vajalikku väljaõpet

Tööpakkumise number
#127158