Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194061

Registraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime meeskonda poole kohaga registraatorit, kes on meie kliendiga, ehk patsiendiga suhtlemisel esmane kontakt - seda nii telefonitsi kui näost näkku suhtlemisel. Tööülesannete hulka kuuluvad:
Telefonile vastamine ja patsientide teenindamine

  • Patsientide registreerimine
  • Arvete väljastamine ja arveldamine klientidega
  • Dokumentide nõuetekohane täitmine
  • Haigla infosüsteemi nõuetekohane kasutamine

Nõudmised kandidaadile

Eelkõige tuleb kasuks õppimisvõime, hea suhtlemisoskus ja stressitaluvus. Täpsemalt:

  • Suhtlemisoskus
  • Hea pingetaluvus
  • Arvutiskasutamisoskus
  • Eesti ja vene keele oskus
  • Sõbralik hoiak
  • Täpsus, korrektsus ja kohusetundlikkus
Kasuks tuleb tervishoiu valdkonnas tegutsemise taust

Omalt poolt pakume kaasaegset töökeskkonda, sõbralikku kollektiivi ja konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

NB! Otsime osalise koormusega töötajat, see tähendab pakume 4-tunnist tööpäeva! Tööle asumine alates 1. juuni 2010.

Tööpakkumise number
#194061

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
6. aprill 2010

Ambulatoorse ja kirurgilise ortopeedilise raviga tegelev Ortopeedia Arstid haigla on asutatud Eesti juhtivate ortopeedide poolt. Haigla pakub kogu komplekti ortopeedilisi teenuseid - liigeste endoproteesimine (puus, põlv, õlg), spordivigastuste ravi, põlve- ja õla artroskoopia, käe- ja randmekirurgia ning seljakirurgia. Ortopeedia Arstid haiglas kasutatakse kaasaegseid operatsioonisaale, mis on sisustatud uusima tehnoloogiaga päevakirurgiliseks ja statsionaarseks raviks. Haigla eesmärk on tagada patsientidele kaasaegne, kõrgekvaliteediline ravi meeldivas keskkonnas. Ortopeedia Arstid haigla meditsiinipersonal koosneb Eesti tippspetsialistidest, kes on kursis kõige kaasaegsemate ravimeetoditega ning tegelevad järjepideva enesetäiendusega.

Vaata rohkem