2023-08-23 14:48:55

Registraator meditsiinilaboris (koroonaproovid)

CVKeskus.ee klient
Alates 5 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Sind kõnetab meditsiin ja tahad anda panuse koroonaviirusega võitlemisse?

Oled hea suhtleja ning positiivse suhtumisega?

Oled valmis töötama vahetustega?

Sel juhul oled õiges kohas, sest otsime registraatorit, kes võtab vastu ja suunab edasi koroonaproove andma tulevaid kliente, koostab ja vormistab tellimusi ning tegeleb arveldamisega.

Pakume täistööaega graafiku alusel (summeeritud tööaeg).

Tööaeg jääb ajavahemikku 7:30-16.00. Pead olema valmis töötama E-P ja ka riigipühadel.
Töö asukoht on Ida-Virumaa (Jõhvi/Narva).

Vajalik on kasutada kaitsevarustust.

Ootused kandidaadile

Meie töötajad on sõbralikud ja vastutustundlikud.

Hindame kõrgelt meeskonnatööd.

Otsime alati lahendusi ja muudatused on meile pigem käivitavaks jõuks.

Oled sobiv kandidaat, kui oled:

  • töökas ja meeldiv kolleeg ning klienditeenindaja
  • kohusetundlik ja täpne
  • kiire õppija
  • talud hästi rutiini
  • omad vähemalt keskharidust ja head eesti ja vene keele oskust

Ettevõte pakub

Registraator:

  • leiab eest toetava meeskonna ja pidevalt areneva rahvusvahelise ettevõtte
  • annab oma panuse ühiskonna heaks esmatasandi meditsiinis
  • saab vajaliku väljaõppe ja ainulaadse kogemuse
  • saab põhipalka alates 5 eurot tunnis bruto