Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62343

Registraator - klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Klientidele ja patsientidele informatsiooni andmine
  • Patsientide registreerimine vastuvõtule
  • Andmete sisestamine arvutisse
  • Töö tervisekaartidega

Ootused kandidaadile

  • Eesti keele oskus kõrgtasemel
  • Vene keele oskus suhtlustasandil
  • Arvutikasutusoskus
  • Väga hea suhtlemisoskus
  • Suur pingetaluvus

Ettevõte pakub

  • Vaheldusrikast tööd
  • Arenemis- ja koolitusvõimalusi
  • Kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda
  • Pikaajalist töösuhet

Lisainfo

Töötamine graafiku alusel, 40 tundi nädalas.
Kasuks tuleb meditsiinis kasutusel oleva terminoloogia tundmine, võõrkeelte oskus ja töökogemus klienditeenindajana.

Tööpakkumise number
#62343