2023-08-23 14:48:55

Regioonijuht

CVKeskus.ee klient
AS KUUSAKOSKI
on Eesti juhtiv metallide ringmajandusettevõte, kes pidevalt arendab ja laiendab oma tegevust.

Töö kirjeldus

Otsime Pärnu-Viljandi piirkonda

Pärnu ja Viljandi regiooni juhti,

kes juhib ja vastutab regiooni ostu ja osakondade efektiivse ning sujuva töö eest.

Tööülesanded:

  • juhtida ja vastutada oma regiooni ostu eest;
  • juhtida Pärnu ja Viljandi osakondade meeskonda ja vajadusel valida personali;
  • klientide juures metalljääkide kõrgetasemelise käibe-, kasumi- ja ostutulemuste saavutamise tagamine;
  • uute projektide algatamine ja elluviimine;
  • vanametalli turul toimuvaga kursis olemine;
  • kiire otsustamine ning oma otsuste mõju ja tagajärgede mõistmine.

Ootused kandidaadile

Eeldame:

  • iseseisvust, head läbirääkimisoskust, positiivset ellusuhtumist ning müümise või ostmise protsessi mõistmist - põhiliseks eelduseks on „Teen ära“ - suhtumine;
  • eelnevat edukat müügialast kogemust;
  • head analüüsivõimet ja arvuti kasutamise oskust;
  • lisaks eesti keelele tuleb kasuks vene - ja inglise keele oskus.

Ettevõte pakub

Pakume:

  • huvitavat väljakutset ja rohket ostutööd rahvusvahelises ettevõttes;
  • motiveerivat töötasu ning tulemustest sõltuvat head lisatasu;
  • häid töötingimusi, ühisüritusi ning lisapuhkust talveperioodil;
  • kõiki tööks vajalikke töövahendeid, sh ametiautot.

Lisainfo

Palume saata CV koos lühikese enesetutvustusega hiljemalt
31. maiks 2022 e-postile firma(at)kuusakoski.com märgusõnaga
“Pärnu-Viljandi regioonijuht”.

Kandidaate, keda ootame vestlusele, teavitame hiljemalt 10. juuniks 2022.
Teistele eraldi äraütlemise teadet ei saadeta, kuid täname käesolevaga kandideerimast ja soovime edu.