Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #241124

Regioonijuht (Leedu)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • regiooni personali juhtimine ja arendamine;
  • regiooni müüki kasvatamine;
  • regiooni teenindustaseme tõstmine

Ootused kandidaadile

Nõudmised kandidaadile

  • Leedu, inglise ja vene keele oskus kõrgtasemel nii kõnes kui kirjas;
  • Asjakohased teadmised internetis ja teistes avalikest andmebaasidest
  • Väga hea suhtlemisoskus, arenenud kohuse-ja vastutustunne
  • Tugev analüüsi- ja otsustusvõime
  • Õppimis- ja arenemisvõime
  • Süsteemne mõtlemine ja eesmärgikindlus
  • Meeskonnatöö oskus

Ettevõte pakub

  • Motiveerivat töötasu
  • Arenguvõimalusi
  • Töökat ja rõõmsameelset kollektiivi
  • Kaasaegseid töövahendeid

Tööpakkumise number
#241124

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. november 2011
Kuulutus sisestati:
4. oktoober 2011

Credit Union OÜ, asutatud aastal 2007, tegeleb krediiditeenuste osutamisega nii eraisikutele kui ka ettevõttetele.

Vaata rohkem