Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194012

Regioonijuht

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Regioonijuhi rolliks on lähtuvalt ettevõtte tegevuspõhimõtetest juhtida regiooni ja tagada efektiivne töökorraldus

Peamisteks ülesanneteks on:
- ettevõtte tegevusstrateegiate rakendamine regioonis
- regioonis koostöö koordineerimine ja tööprotsesside juhtimine
- regiooni tegevuste planeerimine ja tulemuste analüüs
- regiooni müügi- ja tegevusplaanide koostamine ning täitmise tagamine
- regiooni eelarve koostamine ja järgimine

Ootused kandidaadile

- juhtimisoskus ja -kogemus väikeettevõtte tasemel
- äriline mõtlemine
- planeerimisoskus
- hea suhtlemisoskus
- koostöötahe
- organiseerimisvõime
- kehtestamisoskus
- inglise keele oskus

võimalust panna oma oskused proovile edukas ja arenevas valdkonnas
kaasaegset töökeskkonda ja meeldivaid töökaaslasi
ühisüritusi ja sportimisvõimalusi

Lisainfo

Töökoht asub Kiviõlis.
Regioon hõlmab Lääne- ja Ida-Virumaad.

Tööpakkumise number
#194012

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
1. aprill 2010

Ragn-Sells on üks suuremaid jäätmekäitlusega tegelevaid ettevõtteid Skandinaavias, mille peakontor asub Stockholmis. Eestis oleme tegutsenud juba seitseteist aastat. Selle aja jooksul on Ragn-Sells arenenud üheks suurimaks jäätmekäitlusfirmaks, kellel on üle-eestiline teenindusvõrk. Ragn-Sells lähtub oma tegevuses neljast põhiväärtusest: vastutustundlikkus, usaldusväärsus, avatus ning areng. Meie ettevõttes on au sees ettevõtlikkus, meeskonnatöö ja hoolivus. Siin ootavad uued väljakutsed ka Sind!

Vaata rohkem