Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #51660

Regioonihaldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on kaitseväe kinnisvara haldamine määratud regioonis.

Ootused kandidaadile

Kandidaatidelt eeldame:

  • kinnisvara- või ehitusalast kõrgharidust või selle omandamist 2006. aastal
  • kinnisvara haldamise alast töökogemust
  • eesti keele oskust kõrgtasemel ning inglise ja vene keele oskust vähemalt kesktasemel
  • kaasaegsete IT-vahendite kasutamise oskust (sh Word, Excel)
  • B-kategooria juhilube
  • valmidust ja huvi enesetäiendamiseks ning erialaseks täiendõppeks
  • kohusetunnet ja suhtlemisoskust
  • algatusvõimet ja iseseisvust

Kasuks tuleb:
  • EKHHL kutsetunnistus
  • ajateenistuse läbimine
  • eelnev töökogemus riigi- või kohaliku omavalitsuse asutuses
  • üldteadmised raamatupidamisest ja kaitseväega seonduvast seadusandlusest

  • huvitavat, vastutusrikast ja pingelist tööd noores ja sõbralikus meeskonnas
  • kaasaegseid töötingimusi ja -vahendeid (sh töötelefon ja ametiauto kasutamise võimalus tööajal)
  • teenistust vanemametniku ametikohal ning avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi
  • erialast täiendkoolitust

Lisainfo

CV-le palume lisada palgasoovi ja avalduse.

Tööpakkumise number
#51660

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
7. oktoober 2005
Kuulutus sisestati:
19. september 2005

Kaitseväe Logistikakeskus on kaitseväe juhataja alluvuses asuv sõjaväeliselt korraldatud administratiivselt ja majanduslikult iseseisev kaitseväe asutus. Kaitseväe Logistikakeskuse koosseisu alates 01.01.2005 loodud kaitseväe haldusteenistuse tegevuse eesmärgiks on kaitseväe kinnisvara, toitlustamise ning harjutusalade haldamise, hooldamise ja arendamise korraldamine.

Haldusteenistuse koosseisus on haldusjaoskond, mille eesmärgiks on kaitseväe kinnisvara korrashoiutegevuste läbiviimine, kinnistukulude planeerimine jne. Vabariik on jagatud viieks regiooniks.

Vaata rohkem