https://www.cvkeskus.ee/424000

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Regioonide osakonna spetsialistid PRIA maakondlikes teenindusbüroodes- 19 kohta (määratud ajaks)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 424000

Tööpakkumise number

424000

Töö kirjeldus

PRIA vajab Harjumaa, Läänemaa, Pärnumaa , Saaremaa, Raplamaa, Järvamaa, Viljandimaa, Jõgevamaa, Tartumaa, Ida-Virumaa, Lääne-Virumaa, Valgamaa, Põlvamaa, Võrumaa teenindusbüroosse inspektori assistente tööperioodiks (27. juuni – 28. oktoober 2016).

Töö sisuks on:
peainspektori juhendamisel kohapealse kontrolli ettevalmistamine ja kontrolli teostamine põllumajandustoetuste taotlejate juures. (Põldude mõõtmine GPS seadmega, mõõtmisfailide töötlemine, suhtlemine taotlejaga ja andmete sisestamine erinevatesse programmidesse).


Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on arvutiga töötamise oskus, keskharidus, B-kategooria autojuhiluba ja auto juhtimiskogemus. Sobiv kandidaat on korrektne, täpne, kohusetundlik, füüsiliselt heas vormis. Ta on valmis töötama välitingimustes ja valmis osalema paaripäevastel lähetustel Eesti piires.

Kasuks tuleb:

  • GPS seadmega töötamise oskus
  • Oskus kasutada erinevaid kaardiprogramme
  • Kogemused ATV-ga sõitmisel


Ettevõte pakub

  • Head meeskonda
  • Eneseteostusvõimalust
  • Tööalast juhendamist

Kandideerimiseks palume saata CV ja sooviavaldus hiljemalt 1. juuniks 2016. Palume sooviavalduses kindlasti märkida maakond, kuhu kandideerida soovite.Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
1. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
18. mai 2016
Brutopalk:
Alates 700 EUR kuus

FIRMA NIMI PEIDETUD

PRIA missiooniks on toetada Eesti maaelu arengut. Meie põhiülesanneteks on toetuste haldamine ja registrite pidamine. Kogu meie tegevus on suunatud elukvaliteedi parandamisele maal. Meie töö kaugema tulemusena näeme, et elamine maal on võimalusterohke ning pakub kindlustunnet.