Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #302037

REGIONAALPOLIITIKA BÜROO JUHATAJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • juhib büroo tööd ja tagab büroole pandud ülesannete õiguspärase, täpse ja õigeaegse täitmise;
  • korraldab riigi regionaalarengu analüüsimist ja prognoosimist, maakondade sotsiaalmajandusliku arengu kavandamist ja arendustegevusega seotud ülesannete täitmist maavalitsuste poolt ning riigi regionaalpoliitika meetmete väljatöötamist ja elluviimist;
  • korraldab harupoliitikate mõju analüüsimist regionaalarengule ning teiste ministeeriumite nõustamist sellel teemal;
  • korraldab EL struktuuriabi kohalikule ja regionaalarengule suunatud meetmete ettevalmistamist, elluviimist ja seiret;
  • korraldab Eesti osalemist Euroopa territoriaalse koostöö programmi Urbact elluviimises.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus (eelistatult magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon majanduse, avaliku halduse, sotsioloogia või inimgeograafia erialal);
  • eelnev töökogemus avalikus teenistuses 5 aastat või projektijuhtimiskogemus vähemalt 3 aastat;
  • avaliku halduse organisatsiooni ja avalikku teenistust reguleerivate õigusaktide tundmine;
  • EL regionaalpoliitika ja EL struktuurivahendeid reguleerivate õigusaktide ja alusdokumentide tundmine;
  • üldised teadmised - avaliku sektori majandustegevuse ja eelarve koostamise põhimõtetest, meeskonnatöö põhimõtetest, asjaajamisalastest oskustest;
  • eesti ja inglise keele oskus kõrgtasemel ning soovitavalt mõne teise võõrkeele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega;
  • suhtlemisoskus ning väga hea kirjalik eneseväljendusoskus;
  • juhtimisoskus, initsiatiivikus, hea pingetaluvus ja korrektsus.

  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd koostööle ja lahendustele suunatud organisatsioonis;
  • sõbralikku ja kokkuhoidvat töökollektiivi;
  • head töökeskkonda.

Lisainfo

  • tegemist on asenduskohaga ametniku lapsehoolduspuhkusel viibimise ajaks;
  • täiendav informatsioon tööalaste küsimuste kohta telefonil 612 5152 (Priidu Ristkok, regionaalarengu osakonna juhataja);
  • kandideerimisel palume elulookirjeldusele lisada motivatsioonikiri koos palgasooviga.

Tööpakkumise number
#302037

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
7. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
18. märts 2013

Siseministeerium ja tema valitsemisala moodustavad Eesti suurima ministeeriumi, kus töötab ühtekokku ligi 10 000 töötajat. Oma igapäevatöös arendab ja suunab ministeerium kahte valdkonda: siseturvalisuse ja regionaalvaldkonda. Siseministeeriumi valitsemisalasse kuuluvad politsei- ja piirivalveamet, päästeamet, häirekeskus, kaitsepolitseiamet, sisekaitseakadeemia, siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus, siseturvalisuse muuseum ning 15 maavalitsust.

Vaata rohkem