Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #298778

Regionaalne müügijuht

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

1. Ettevõtte müügi- ja turundusstrateegia elluviimine müügiesinduses, müügiesinduse müügitulemuste pidev monitooring ja logistika edasiarendamine.
2. Müügiesinduse töö kindlustamine selle lahtioleku ajal. Igapäevane logistikaplaani korraldamine, kogu kaubavaliku olemasolu jälgimine ja kauba tellimuste
õigeaegne esitamine.
3. Uute meetodite otsimine müügiesinduse tulemuslikkuse tõstmiseks ning olemasolevate inim- ja muude ressursside tõhusamaks kasutamiseks.
4. Uute klientide ja edasimüüjate otsimine, läbirääkimiste pidamine, kliendiandmete operatiivne sisestamine ja lepingute vormistamine.
5. Klientide ja edasimüüjate küsitlemine ja tellimuste vastuvõtmine. Tellimuste põhjal logistikaringi koostamine, arvete ja saatelehtede ning veo lõpetamisel
tagastuste vormistamine.
6. Võlgnevuste pidev monitooring, maksetähtaegadest kinnipidamise jälgimine.
7. Kaupade, ballooni- ja autogaasi müügi operatiivne, igapäevane elluviimine. Kassasüsteemis töötamisel arvete ja saatelehtede vormistamine, klientide
teenindamine kohapeal, kaardi- ja pangamaksete vastuvõtmine, klientide saldode ning võlgnevuste jälgimine.

Ootused kandidaadile

1. Haridus: kesk või kõrg
2. Keeleoskus: riigikeele valdamine kõnes ja kirjas, vene keele valdamine suhtlustasandil.
3. Arvutikasutamise oskus: 1c programm, MS Word, MS Excel, Internet.
4. Isiksuseomadused: vastutus- ja otsustusvõime, iseseisvus, planeerimis- ja organiseerimisvõime, läbirääkimis- ja veenmisoskus, üldistus- ja analüüsivõime.
5. Muud nõuded: B-kategooria juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

huvitav ning stabiilne töö

Tööpakkumise number
#298778

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 600 €/kuus
Kuulutus aegub:
25. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
11. veebruar 2013

CVKeskus.ee klient

uude avatavasse teeninduspunkti Rakveres Näpi tanklas

Vaata rohkem