Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #44843

REGIONAALNE MÜÜGIESINDAJA

CVKeskus.ee klient
Pole oluline
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kiiresti liikuvate tarbe- ja toidukaupade müügi korraldamine järgmistes regioonides

Põhja - Eesti

Lõuna - Eesti

Lääne - Eesti

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat:
* on särav isiksus, kelle sooviks on luua, arendada ja hoida kliendisuhteid
* on iseseisev ja algatusvõimeline
* elab oma teeninduspiirkonnas
* oskab eesti ja vene keelt
* omab isikliku auto kasutamise võimalust

Kasuks tuleb:

* inglise keele oskus
* eelnev FMCG toodete müügikogemus

Ettevõte pakub

* eneseteostusvõimalust rahvusvahelises kontsernis
* põhipalka ja tulemustele vastavat boonust
* aasta jooksul ametiauto võimalust

Tööpakkumise number
#44843

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. mai 2005
Kuulutus sisestati:
4. mai 2005

Tolaram Grupi peakorter asub Singapuris ja sealt opereeritakse enam kui 20 ettevõtet Aasias, Aafrikas, Euroopas ja Ameerikas

Vaata rohkem