Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #314444

Regionaalarengu osakonna regionaalpoliitika büroo peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • EL struktuuriabi 2014-2020 programmperioodi linnaarengu meetmete väljatöötamise ja linnapiirkondade jätkusuutliku arengu strateegiate koostamise korraldamine;
  • EL struktuuriabi 2007-2013 programmperioodi meetme „Linnaliste piirkondade arendamine“ rakendamine, seire ja järelevalve;
  • EL struktuuriabi regionaalarengu meetmete alane teavitustegevus.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus (soovitavalt majanduse, avaliku halduse, linnakorralduse, sotsioloogia või inimgeograafia alane);
  • eelnev teenistuskogemus avalikus teenistuses vähemalt 3 aastat või projektijuhtimiskogemus vähemalt 2 aastat;
  • EL regionaalpoliitika ja EL struktuurivahendeid reguleerivate õigusaktide tundmine, huvi linnade jätkusuutliku arengu küsimuste vastu;
  • head teadmised riigi põhikorrast, avalikust haldusest, asjaajamisalased teadmised ja oskused;
  • eesti ja inglise keel kõrgtasemel ametialase sõnavara valdamisega;
  • iseseisvus, korrektsus, pingetaluvus, koostöövalmidus, hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus

  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd koostööle ja lahendustele suunatud organisatsioonis;
  • sõbralikku ja kokkuhoidvat töökollektiivi;
  • head töökeskkonda.

Lisainfo

  • tegemist on tähtajalise ametikohaga;
  • täiendav informatsioon tööalaste küsimuste kohta telefonil 612 5014 (Merilin Oja, personalipoliitika osakonna nõunik);
  • kandideerimisel palume elulookirjeldusele lisada motivatsioonikiri koos palgasooviga.

Tööpakkumise number
#314444

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
9. august 2013
Kuulutus sisestati:
18. juuli 2013

Siseministeerium ja tema valitsemisala moodustavad Eesti suurima ministeeriumi, kus töötab ühtekokku ligi 10 000 töötajat. Oma igapäevatöös arendab ja suunab ministeerium kahte valdkonda: siseturvalisuse ja regionaalvaldkonda. Siseministeeriumi valitsemisalasse kuuluvad politsei- ja piirivalveamet, päästeamet, häirekeskus, kaitsepolitseiamet, sisekaitseakadeemia, siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus, siseturvalisuse muuseum ning 15 maavalitsust.

Vaata rohkem