Regionaalarengu osakonna Interreg programmide järelevalve büroo esmatasandi kontrolli teostaja (asendaja lapsehoolduspuhkuse ajaks)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 184599

Tööpakkumise number

184599

Töö kirjeldus

Meil tööl olles teostad Sa finantskontrolli, mis hõlmab muuhulgas ka kuludokumentide kontrolli. Samuti teostad järelevalvet Euroopa Liidu territoriaalse koostöö projektide tegevuste üle ning töötad välja kontrolli põhimõtteid, juhendmaterjale ja kontroll-lehti. Sinu ülesandeks on ka Euroopa Liidu fondidest toetuse saajatele koolituste korraldamine ning infoürituste läbiviimine finants- ja tegevusaruannete korrektseks täitmiseks. Sa pead arvestust toetuse saajate poolt mittesihipäraselt kasutatud vahendite üle ning teavitad rikkumistest Rahandusministeeriumi. Vajadusel esindad Sa ministeeriumi finantskontrolli- ja järelevalve töörühmade töös Eestis ja Euroopas.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima kui Sul on finants- või majandusalane kõrgharidus ning valdad maksu- ja tööseadusandlust. Sul on teadmised Euroopa Liidust, selle eesmärkidest ja institutsioonidest. Sa valdad väga head eesti keelt ja kõrgtasemel inglise keelt. Oskad kasutada teksti- ja tabeltöötlusprogramme ning PowerPointi. Sind iseloomustab analüüsi-, algatus- ja otsustusvõime, pingetaluvus, kohusetundlikkus, korrektsus ning täpsus. Kasuks tuleb töökogemus Interreg programmidega.

Pakume Sulle huvitavat ja vaheldusrikast tööd koostööle ja lahendustele suunatud organisatsioonis, sõbralikku töökollektiivi, suhtlemisvõimalust Euroopa Liidu institutsioonidega ning programmide esindustega nii Eestis kui mujal Euroopas.

Lisainfo

Sinu töökoht saab olema Siseministeeriumis aadressil Pikk 61, Tallinn.

Kandideerimiseks palume Sul saata CV ja motiveeritud sooviavaldus koos palgasooviga.

Lisainformatsioon tööalaste küsimuste kohta telefonil 612 5114 (Nele Ivask, regionaalarengu osakonna Interreg programmide järelevalve büroo juhataja) ning konkursi korralduslike küsimuste kohta telefonil 612 5012 (Sirli Luik, personaliosakonna peaspetsialist).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
11. oktoober 2009
Kuulutus sisestati:
25. september 2009

Siseministeerium koos oma valitsemisalaga on Eesti suurim avaliku sektori asutus, kus töötab üle 11 000 inimese. Ühendades endas nii riigi sisejulgeoleku tagamiseks vajaliku, regioonide stabiilsuse ja jätkusuutliku arengu võimaluste loomise, usuasjadega tegelemise kui ka rahvastikutoimingute korraldamise, on meie ühiseks missiooniks koostöös suurendada turvalisust ja luua tingimused stabiilseks arenguks kogu Eestis.