Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #299723

Regionaalarengu osakonna Euroopa territoriaalse koostöö büroo koosseisuväline peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • osalemine Euroopa Liidu territoriaalse koostöö poliitika analüüsimisel, kavandamisel ja elluviimisel ning sellealaste Eesti positsioonide ja seisukohtade ettevalmistamisel;
  • Eesti-Läti piiriülese koostöö programmi ettevalmistamise ja elluviimise korraldamine Eestis;
  • Eesti kasusaajate nõustamine ja abistamine Eesti-Läti piiriülese koostöö programmi projektide ettevalmistamisel;
  • Eesti esindamine programmeerimiskomiteedes jm EL liikmesriikidevaheliste töörühmade töös;
  • programmide rakendamiseks vajalike dokumentide ning õigusaktide ettevalmistamise korraldamine;
  • Euroopa territoriaalse koostöö programmide teavitustegevuste korraldamine (uudiskirja ja muude infomaterjalide väljaandmise korraldamine, teavitusalastel seminaridel osalemine ja nende korraldamine);
  • Eesti-Läti valitsuskomisjoni töös osalemine ja vajadusel selle koordineerimine.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus (soovitavalt majanduse, avaliku halduse, sotsioloogia või õigusteaduste alane);
  • teadmised ja oskused programmide ja projektide koostamise, juhtimise ja hindamise alal;
  • EL struktuuripoliitikat reguleerivate õigusaktide ja alusdokumentide tundmine;
  • üldised teadmised avaliku sektori majandustegevuse ja eelarve koostamise põhimõtetest;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise keele oskus kõrgkesktasemel ametialase sõnavara valdamisega;
  • ausus, täpsus, töövõime, pingetaluvus, sihikindlus, koostöövalmidus;
  • väga hea suhtlemisoskus ning efektiivne ajakasutamise oskus.

Kasuks tuleb:
  • eelnev kogemus EL struktuurifondide meetmete planeerimise ja rakendamise alal;

  • mitmekesist ja strateegilist mõtlemist eeldavat tööd koostööle suunatud organisatsioonis;
  • võimalust osaleda rahvusvahelises koostöös.

Lisainfo

  • täiendav info tööalaste küsimuste kohta telefonil 612 5108 (Margarita Golovko, Euroopa territoriaalse koostöö büroo juhataja);
  • palume elulookirjeldusele lisada motiveeritud sooviavaldus koos palgasooviga.

Tööpakkumise number
#299723

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
12. märts 2013
Kuulutus sisestati:
20. veebruar 2013

Siseministeerium ja tema valitsemisala moodustavad Eesti suurima ministeeriumi, kus töötab ühtekokku ligi 10 000 töötajat. Oma igapäevatöös arendab ja suunab ministeerium kahte valdkonda: siseturvalisuse ja regionaalvaldkonda. Siseministeeriumi valitsemisalasse kuuluvad Politsei- ja Piirivalveamet, Päästeamet, Häirekeskus, Kaitsepolitseiamet, Sisekaitseakadeemia, Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus, Siseturvalisuse muuseum ning 15 maavalitsust.

Vaata rohkem