Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #241465

Referent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Informatsiooni liikumise, dokumendialase infovahetuse korraldamine ja koordineerimine;
- Struktuuriüksuse asjaajamise korraldamine;
- Külaliste vastuvõtmine ja teenindamine ning ürituste ettevalmistamisel osalemine;
- Dokumendihaldusalane nõustamine;
- Nõupidamiste ettevalmistamine ja protokollimine;
- Välislähetuste ettevalmistamine;
- Struktuuriüksuse dokumentide süstematiseerimine ja ettevalmistamine arhiivi üleandmiseks, arhivaalide loetelu koostamine;
- Telefonikõnedele vastamine, suunamine ja informatsiooni edastamine;
- Struktuuriüksuse teenistujate tööaja arvestuse pidamine;
- Kontoritarvete olemasolu tagamine;
- Turvaala kasutamise ja salastatud teabekandjate tutvustamise ja edastamise korraldamine struktuuriüksuses;
- Struktuuriüksuse visiitkaartide ja nimesiltide olemasolu tagamine;
- Struktuuriüksuse teenistujate andmete uuendamine siseveebis.

Ootused kandidaadile

- Keskharidus ja sellele lisanduv ametialane ettevalmistus (haridusasutuse tunnistus või diplom) asjaajamise, dokumendihalduse või sekretäritöö valdkonnas;
- Eri-, kutse- ja ametialane enesetäiendamine, sealhulgas teadmiste omandamine teadmistele ja oskustele esitatavate nõuete ulatuses;
- Vastab õigusaktides ametnikule sätestatud nõuetele;
- Eesti keele oskus kõrgtasemel ja kahe võõrkeele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega või ühe võõrkeele oskus kõrgtasemel;
- Kontori- ja sidetehnika kasutamise oskus igapäevatööks vajalikul tasemel;
- Riigi põhikorra (põhiseadus ja põhiseaduslikud seadused), kodanike õiguste ja vabaduste, avaliku halduse organisatsiooni ja avalikku teenistust reguleerivate õigusaktide tundmine;
- Asutuse tegevusvaldkonna, ministeeriumi valitsemisala ja neid reguleerivate õigusaktide põhjalik tundmine, asjaajamiskorra aluste tundmine;
- Asjaajamise- ning arhiivindusalaste õigusaktide ning standardite tundmine;
- Hea suhtlemisoskus ja kirjalik eneseväljendusoskus;
- Meeskonnatööle orienteeritus;
- B-kategooria mootorsõiduki juhtimisõiguse olemasolu.

Kasuks tuleb:

- Riigisaladusele juurdepääsu luba;
- Dokumendihaldusprogrammi Postipoiss kasutamise oskus;
- Töökogemus dokumendihalduse või sekretäritöö valdkonnas.

Ettevõte pakub

- Huvitavat ja vastutusrikast tööd;
- Valdkonnaalast väljaõpet;
- Kaasaegseid töötingimusi ja –vahendeid;
- Sportimisvõimalusi.

Tööpakkumise number
#241465

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
7. oktoober 2011

Kaitseväe Logistikakeskus on kaitseväe juhataja alluvuses asuv kaitseväe struktuuriüksus, mis loodi 22.05.2002 ning mille tegevuse eesmärgiks on logistilise toetuse tagamine kaitseväele, s.h. kaitseväe infrastruktuuri haldamine ja arendamine.

Vaata rohkem

Referent