Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178720

Referent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Asekantsleri ja osakondade asjaajamise korraldamine
* Dokumendihalduse korraldamine, sealhulgas ka elektroonilises asjaajamissüsteemis
* Nõupidamiste tehniline teenindamine
* Teenistuslähetuste korraldamine
* Külaliste vastuvõtt ning teenindamine
* Toimikute ettevalmistamine säilitamiseks ja arhiivi üleandmiseks

Ootused kandidaadile

* Vähemalt kesk-eriharidus
* Eelnev töökogemus juhi abi või sekretärina
* Head teadmised dokumentide vormistamisest, hoidmisest
* Eesti keele oskus kõrgtasemel
* Inglise keele oskus kesktasemel
* Hea suhtlemisoskus
* Üldised teadmised protokollilisest käitumisest

Kandideerimisel tuleb kasuks
* Eelnev töökogemus avalikus teenistuses
* Valitsusasutuste asjaajamiskorra tundmine

Ettevõte pakub

* Enesearendamise võimalust
* Sõbralikku kollektiivi

Tööpakkumise number
#178720
Referent