Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #327855

Referent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • personaliosakonna dokumentide haldamine
  • personaliosakonna koosolekute protokollimine
  • personaliosakonna ülema assisteerimine
  • personaliosakonna tööajatabeli koostamine
  • lähetuste piletite, reisikindlustuse ja majutuse tellimine

Ootused kandidaadile

  • Eesti Vabariigi kodanik
  • Vähemalt keskharidus, dokumendihalduse/sekretäritöö alased täiendkoolitused
  • Väga hea arvuti kasutamise oskus
  • Soovitavalt töökogemus riigi- või kohaliku omavalitsuse asutuses või 2 aastat töökogemust erialavaldkonnas
  • Väga hea eesti keele oskus (vähemalt B2 tasemel, vastavalt keeleseaduse § 23-le), inglise keele oskus kesktasemel
  • Hea suhtlus- ja meeskonnatööoskus, korrektsus, sõbralikkus, usaldusväärsus, otsustusvõime, täpne ja kohusetundlik töösse suhtumine
  • Teadmised teeninduskultuurist ja erineva kultuuritaustaga külaliste teenindamise oskus

Kasuks tuleb

  • Kaitseliidu või Naiskodukaitse tegevliikmelisus
  • Kaitseliidu tegevusvaldkonna ja seda reguleerivate õigusaktide tundmine

Ettevõte pakub

  • Sisukat tööd kaasaegses töökeskkonnas
  • Õppimis- ja arenemisvõimalusi
  • Stabiilset sissetulekut
  • Sportimisvõimalusi

Tööpakkumise number
#327855

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. detsember 2013
Kuulutus sisestati:
12. detsember 2013
Lisainfo palga kohta:
Palgasoov lisada kaaskirjale

KAITSELIIT on kaitsejõudude osa, Kaitseministeeriumi valitsemisalas tegutsev vabatahtlik, sõjaväeliselt korraldatud, relvi valdav ning sõjaväeliste harjutustega tegelev riigikaitseorganisatsioon, mis täidab temale Kaitseliidu seadusega ja selle alusel pandud ülesandeid.

Vaata rohkem

Referent