Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197921

Referent (lapsehoolduspuhukuse ajaks)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- asjaajamise ja dokumendiringluse haldus;
- dokumentide dokumendihaldusprogrammis registreerimine ning edastamine;
- käskkirja projektide ülevaatamine ning vajadusel käskkirjade koostamine;
- telefonikõnedele vastamine ning vajadusel edasi suunamine;
- ülema päevakava jälgimine;
- külaliste vastuvõtmine

Ootused kandidaadile

- kesk/keskeriharidus ja asjaajamisalased täiendkoolitused;
- teenistus kaitseväes asjaajamise valdkonaas vähemalt 1 aasta või muus asutuses asjaajamise valdkonnas vähemalt 2 aastat;
- laitmatu minevik, mis on eelduseks Riigisaladusele juurdepääsu loa saamiseks;
- asjaajamist reguleerivate õigusaktide põhjalik tundmine ja nende rekendamise oskus;
- väga hea eesti keele ning inglise keele oskus;
- hea arvuti kasutamise oskus (MS Office)

Nõuded isikuomadustele:
- hea suhtlemisoskus;
- algatusvõime ja loovus;
- kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime;
- koostöövõimelisus ja -valmidus;
- paindlikus tööaja suhtes.

Ettevõte pakub

- stabiilset ja kindlat sissetulekut;
- huvitavat, vastutusrikast tööd sõbralikus meeskonnas;
- kaasaegseid töötingimusi ja -vahendeid;
- sportimisvõimalusi.

Lisainfo

Ametikoht: vanemametnik
Töötasu (brutto): Katseajal - 9500 EEK. Pärast katseaega - alates 10000 kuni 10500 EEK (eeldusel, et avaliku teenistuse staaž on alla 5 a).
Teenistusse asumise kuupäev: 28.06.2010

Tööpakkumise number
#197921

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
14. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
21. mai 2010

Mereväe peamine eesmärk on Eesti territoriaalvete kaitse ja põhiülesanne miinitõrje. Mereväe laevastik koosneb miinilaevadest ja miinitõrjeoperatsioonide toetuseks kasutatavatest toetuslaevadest.

Vaata rohkem