Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126936

Referent (lapsehoolduspuhkusel oleva teenistuja asendamine)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

dokumendialase teenindamisega seotud ülesannete täitmine
(sh dokumentide vormistamine, registreerimine ja edastamine adressaatidele);
telefonikõnedele vastamine ja vajadusel suunamine;
muud referenditööd puudutavad ülesanded.

Ootused kandidaadile

kesk-eri või kõrgharidus
varasem töökogemus administratiivtöö alal
täpsus ja kohusetundlikkus
organiseerimisvõime
arvuti ja interneti kasutamise oskus
eesti keele suuline ja kirjalik valdamine kõrgtasemel
inglise keele valdamine

Ettevõte pakub

võimalust rakendada oma oskusi ja teadmisi;
arendavat ja pingelist tööd;
avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi;

Tööpakkumise number
#126936