Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #171748

Referent-koordinaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- vastuvõetud dokumentide ja informatsiooni registreerimine ja edastamine;
- nõupidamiste ja koosolekute ettevalmistamine ja protokollimine;
- külaliste võõrustamiste korraldamine ning kohtumiste teenindamine;
- päevakava pidamine
- ülema suuliste ja kirjalike korralduste täitmine.

Ootused kandidaadile

Erialaline haridus
Sekretäritöö kogemus
Teadmised dokumendihaldusest, erinevate dokumendiliikide vormistamise oskus
Eesti keele oskus kõrgtasemel
Hea inglise keele oskus
Arvutikasutamise oskus

Ettevõte pakub

Vaheldusrikast tööd huvitavas keskkonnas
Tööülesannete täitmiseks auto kasutamise võimalust
Sportimisvõimalust
Koolitust
Kohapealset soodsat toitlustamist
Väärtustame õppimist, sporti ja peresuhteid

Tööpakkumise number
#171748

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
15. jaanuar 2009
Kuulutus sisestati:
31. detsember 2008

Kooperatiivne Küberkaitse Kompetentsikeskus otsib referent-koordinaatorit

Vaata rohkem