Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53781

Referent

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- saabuva ja väljuva kirjavahetuse koordineerimine;
- ametialaste dokumentatsiooni koostamine ja haldus;
- telefonikõnede vastuvõtmine, suunamine.

Ootused kandidaadile

- väga hea eesti keele ja inglise keele suuline ning kirjalik oskus;
- kaasaegsete IT-vahendite kasutamise oskus;
- korrektsus, täpsus, kohusetundlikkus;
- soovitavalt "B" kategooria autojuhiluba.

Ettevõte pakub

- huvitavat ja vastutusrikast tööd;
- nüüdisaegseid töötingimusi;
- transporti töökohta;
- õppimise ja arenguvõimalust;
- sportimise võimalust tööandja poolt.

Tööpakkumise number
#53781
Referent