Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #643885

Referent

CVKeskus.ee klient
Haapsalu
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Haapsalu
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: ametnik

Brutopalk: Kuni 900 €/kuus
Kuulutus sisestati: 10. märts 2020
Kuulutus aegub:25. märts 2020

Töö kirjeldus

Referendi ametikoha põhieesmärk on asjaajamise ja dokumendiringluse tagamine. Ootame kandideerima neid, kes on huvitatud töötamisest kohtusüsteemis ja soovivad teha vastutusrikast tööd.
Referendi peamised tööülesanded
 kohtute infosüsteemi ja dokumendihaldussüsteemi nõuetekohane ja täpne täitmine
 kohtulahendite väljastamine, jõustamine, täitmisele pööramine, avalikustamine
 kohtuasjade apellatsioonikohtule saatmine
 kohtusse pöördujate ladus ja korrektne teenindamine.

Ootused kandidaadile

 keskharidus, teadmised dokumendihalduse või asjaajamise valdkonnas
 väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas
 vilumus tavapärase kontoritarkvara kasutamisel (MS Office)
 hea suhtlemisoskus, võime ja oskus töötada pingeolukorras
 täpsus ja kohusetundlikkus.
Kasuks tuleb
 varasem töö- või praktikakogemus kohtusüsteemis
 eelnev töökogemus asjaajamise valdkonnas
 õigusalaste algteadmiste olemasolu

Ettevõte pakub

 huvitavat ja arendavat tööd
 väljaõpet kohapeal, meeskonna tuge
 koolitusvõimalusi
 puhkust 35 kalendripäeva
 põhipalka 900.00 €.

Tööpakkumise number
#643885

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
25. märts 2020
Kuulutus sisestati:
10. märts 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Referent