AvalehtTööpakkumisedTööpakkumised firma järgi
 

RED GROUP OÜ

Jõe tänav 5, Tallinn
http://apartments.goodsonandred.com/tallinn/vacation-rentals/

Tööpakkuja tutvustus

Goodson & Red on teotahteline rahvusvaheline kinnisvarafirma, mis on pühendunud esmaklassiliste era- ja ärikinnisvara teenuste osutamisele Tallinnas.

Oleme ühel kõige kiiremini areneval kinnisvaraturul Ida-Euroopas järjepidevalt tegutsenud ligi viisteist aastat ning tänu meie põhjalikele turuteadmistele ja asjatundlikkusele ning läbimõeldud personaalsele teenindusele on meie maine kujunenud kadestusväärseks. Täna Goodson & Red kaubamärgi all tegutsev RED Group Apartments avas oma uksed 2003. aasta kevadel. Võrdlemisi lühikese tegutsemisaja jooksul sai RED Groupist üks kiiremini arenevatest majutusettevõtetest tuntust koguvas kortermajutuse valdkonnas. Valitseme ligi 100 korterit ning meie teenused hõlmavad:
- Teenindatud külaliskorterid, üürikorterid pika– ja lühemaajaliselt
- Otsimisteenused koduotsijale ja investeerijale
- Ostmis– ja investeerimisalane nõustamine
- Üüri– ja valitsemisteenused kinnisvaraomanikule
- Müügialane nõustamine ja müügikorraldus

Goodson & Red võtab muutusi kiiresti omaks ja paneb traditsioone pidevalt proovile, sest meil on suur soov parandada meie tööstusharu toimimisviisi.
 
Meie filosoofia on lihtne: kinnisvara on meie kirg, me tegutseme ausameelselt ja väärtusi austades ning suhted on meie jaoks kõige olulisemad; me püüdleme järjepidevalt hõlpsuse ja mugavuse pakkumise poole läbimõeldud personaalsete ja asjatundlike teenuste kaudu kõikidele meie klientidele – ükskõik, kes nad on ja millised on nende vajadused seoses Tallinnas asuva kinnisvaraga.

Ettevõttest

Vaatamised
3 134
Töötajate arv
3
Asukoht
Tallinn

Asukoht

RED GROUP OÜ tööpakkumised

Sellel firmal ei ole hetkel ühtegi aktiivset tööpakkumist.
Värsked tööpakkumised Sinu soovitud valdkonnas leiad aga siit