Värsked tööpakkumised

Red Bulli HoReCa müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 580794

Tööpakkumise number

580794

Töö kirjeldus

Kui suudad põimida omavahel armastuse baaride, klubide ja restoranide vastu ning müügitöö oskused, siis meil on sulle midagi!

Otsime säravate silmade ja kõlava häälega inspireerivat HoReCa müügijuhti, kes teeks koostööd meie distribuutori, promootorite, DJde, baarmanide ja klubiomanikega.

Oma sooviavaldus ja CV saata hiljemalt 11.03.2019

Nõudmised kandidaadile

Sinu suurimad väärtused on suhtlemisoskus, numbrid, järjepidevus, töökus ja meeldivus. Kui sul juba ei ole, siis saavutad kiirelt tugevad kontaktid oma valdkonnas. See on work hard, play hard töökoht.

Sul on olemas eesti- ja inglisekeele oskus, B-kategooria juhiload ning võimalus töötada paindliku töögraafikuga.

Pakume konkurentsivõimelist ja töötulemustest lähtuvat töötasu, ametiautot, arenguvõimalusi ja toredat rahvusvahelist töökeskkonda.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. märts 2019
Kuulutus sisestati:
20. veebruar 2019

Juba 30 aastat on Tridens AS olnud usaldusväärne partner oma headele klientidele, aktsionäridele, töötajatele,
Eesti Vabariigile ja selle kultuurikogukonnale ning meie tarnijatele üle maailma.
Need aastad on andnud meile pikaajalise kogemuse juhtimaks meie sortimendis olevate
kaubamärkide head käekäiku Eestis.
Just kogemused ja teadmised andsid meile julguse avamaks 2007. aastal tütarettevõtted Lätis ja Leedus.
Oleme uhked sealsete saavutuste üle, sest mitme kaubamärgi müüki on juba kümnekordistatud ja usume,
et potentsiaali kasvuks on veelgi.
Pidev õppimine ja kogemused alates aastast 1988, on võimaldanud meil edukalt konkurentsis püsida ja saada üheks vanimaks kaubandusettevõtteks Eestis.

Meie valikus on üle 150 erineva kaubamärgi, millest tuntumad on Jägermeister, Licor43, Villa Massa, Martin Miller´s Gin, Calvados Coquerel, Charles-Heidsieck, Piper-Heidsieck, M.Chapoutier, Castello Banfi, Louis Latour, Espiritu, Yellow Tail, Ramon Bilbao, Ecusson, Lapin Kulta, Red Bull, Hartwall Original Long Drink, Granini, Marli, Tupla ja Mynthon.
Meie ettevõttes töötab 80 inimest, kelle töö, teadmised ja pühendumus on ettevõtte arengule määrava tähtsusega.
Meie meeskond koosneb jaekaubandus-, meelelahutus- ja toitlustusvaldkonna professionaalidest.

Kõik kokku – meie inimesed, partnerid, kogemus ja pidev kvaliteedi tagaajamine – loob VÄÄRIKA tulemuse, mille eest seisab Tridens HINGEGA iga päev!