Värsked tööpakkumised

Receptionist (iirimaale)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 95200

Tööpakkumise number

95200

Töö kirjeldus

Job Title: Receptionist
Salary / Wages: € 260 per week net (after deducting accommodation and meals)
Salary increase: After 2 months employee's salary will be reviewed and if employer is
happy with employees performance at work, the salary will be increased
Sunday Rates € 23.66 extra per day + standard pay
Job Description: Checking in and out, taking bookings, helping guests, front house
queries and information, etc.
Shifts: First one at 7.00am and last one at 1.00am
Hours of work: 39 hours per week
Holidays: 20 working days from January 1st until December 31st

Nõudmised kandidaadile

töökogemus hotellinduses (soovitavalt receptionis)
väga hea inglise keele oskus
tahe töötada teenindussektoris

Töötamise võimalust atraktiivses turismispiirkonnas Iirimaal looduskanuis Wiclow maakonnas Dublini lähistel Glendalough hotellis + vt töötingimusi töökirjelduse lahtrist. Täiendavat infot saab www.glendaloughhotel.com

Lisainfo

Asukoht Iirimaa, Wiclow county, Glendalough

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
16. mai 2007
Kuulutus sisestati:
12. veebruar 2007

Koostöös Iirimaa personaliotsingufirmaga pakume tööd Iirimaale Glendalough hotelli http://www.glendaloughhotel.ie/, mis asub atraktiivses turismipiirkonnas Dublinist ca 30 km kaugusele.