Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #137659

Receptionist (Iirimaale)

CVKeskus.ee klient
Iirimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanded, check in, check out, broneeringute tegemine, külastajate informeerimine ja abistamine, üldinfo andmine jne...

Ootused kandidaadile

töökogemus hotellinduses (soovitavalt receptionis)
väga hea inglise keele oskus
tahe töötada teenindussektoris
kasuks tuleb Fidelio arvutiprogrammi tundmine - (kasutatakse hotellinduses broneeringuteks)

Töötamise võimalust atraktiivses turismispiirkonnas Iirimaal looduskanuis Wiclow maakonnas Dublini lähistel Täiendavat infot saab www.glendaloughhotel.com või http://www.glenviewhotel.ie/

Tööpakkumise number
#137659

Asukoht:
Iirimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 130 €/kuus
Kuulutus aegub:
8. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
16. jaanuar 2008
Lisainfo palga kohta:
Sõltuvalt töökogemusest võib kokkulepitav tunnitasu olla suurem

Koostöös Iirimaa personaliotsingufirmaga pakume tööd receptionistile Iirimaale Glendalough hotelli http://www.glendaloughhotel.ie/, mis asub atraktiivses turismipiirkonnas Dublinist ca 40 km kaugusele ning lisakas pakume tööd receptionistile Iirimaale Glenview hotelli http://www.glenviewhotel.ie/ (ca 30 km kaugusel Dublnist)

Vaata rohkem