https://www.cvkeskus.ee/118794

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Ravimitööstuse müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 118794

Tööpakkumise number

118794

Töö kirjeldus

Müügijuhi ülesandeks on uue preparaadi müügistrateegia väljatöötamine ja seejärel ellu viimine. Müügijuht koostab ravimitutvustused ja planeerib reklaamitegevuse ning loob aktiivselt häid suhteid apteekritega ja arstidega, tutvustades Kevelt AS uut toodet. Ta koostab ja haldab müügialast dokumentatsiooni ja lepinguid ning analüüsib müügitulemusi. Lisaks müügitegevusele Eestis, on eesmärgiks siseneda uue tootega ka Läti turule.


Nõudmised kandidaadile

Edukas kandidaat on meditsiini-/keemia-/bioloogia-/farmaatsia-alase haridusega ja eelneva müügitöö kogemusega (soovitavalt ravimite alal). Ootame kandideerima inimest, kes huvitub ravimitööstusest ja müügist, kuid tunneb, et ainult ravimiesitleja töö on tema jaoks liiga igav. Kevelt annab võimaluse ise välja töötada uue geneerilise preparaadi müügistrateegia ja asuda seda ellu viima. Tööks on vajalik inglise keele oskus kõnes ja kirjas ning vene keele valdamine suhtlustasemel.


Ettevõte pakub

Head müügijuhti ootavad Keveltis liberaalne meeskond, head töötingimused, arenguvõimalused, tavalisest pikem puhkus, head palgatingimused, ametiauto ja rohkelt väljakutseterikast tööd:)


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. august 2007
Kuulutus sisestati:
9. august 2007

FIRMA NIMI PEIDETUD

Baltic Human Capital assisteerib personaliotsingul üle 10 aasta tagasi loodud biotehnoloogiaettevõtet Kevelt AS. AS Kevelt toodab streiilseid prostaglandiine sisaldavaid ravimeid ja puhtaid teadusotstarbelisi biokemikaale - eikosanoide. Seoses peatselt turule toodava uue geneerilise preparaadiga otsitakse meeskonda lisajõude.