Värsked tööpakkumised

Ravimite registreerimise spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 153917

Tööpakkumise number

153917

Töö kirjeldus

Ravimite registreerimisealane töö ja väljaõpe proviisorile või arstile

Nõudmised kandidaadile

Töö eeldab Meditsiinialast haridust
Kohusetundlikkust, täpsust, korrektsust
Väga head inglise ja eesti keele oskust
Arvuti kasutamise oskust (Word, Excel, Outlook)
Head pingetaluvust
Koostöövalmidust ja iseseisvalt töötamise oskust

Ettevõte pakub

Pakume võimalust töötada kiiresti arenevas ettevõttes
Kaasaegseid töötingimusi
Töökohta imeilusa vaatega Tartu kesklinnale
Head palka
Toetavaid töökaaslasi ja ettevõttesiseseid ühisüritusi

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata sooviavaldus ja CV märgusõnaga "Ravimite registreerija" hiljemalt 22 juuniks. Lisainfo 5020423

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
29. mai 2008

OÜ KBM Pharma (endise nimega K-Büroo Marketing) on 1995. aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mille põhitegevusaladeks on ravimite ja ja loodustoodete turundus ning registreerimine.