Värsked tööpakkumised

Ravimite registreerimise spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 29923

Tööpakkumise number

29923

Töö kirjeldus

Töö sisuks on registreerimisdokumentatsiooni haldamine vastavalt reglementeeritud korrale ning suhtlemine Ravimiameti ja teiste instantsidega.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame
- farmaatsia- või meditsiinialast kõrgharidust
- ravimite registreerimise kogemust
- iseseisvust, täpsust ja kohusetundlikkust
- väga head eesti ja inglise keele oskust
- arvutioskust

Ettevõte pakub

Pakume
- huvitavat ja vaheldusrikast tööd
- meeldivat kollektiivi
- erialast koolitust
- konkurentsivõimelist palka

Konkursist osavõtuks saata avaldus koos CV-ga inglise keeles märgusõna all “Personaliotsing” Aventis Pharma esinduse aadressil: Tatari 6 , 10116 Tallinn hiljemalt 15. maiks k.a.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. mai 2004
Kuulutus sisestati:
29. aprill 2004

Aventis Pharma on maailma juhtivamaid uurimistööl põhinevaid ravimitootjaid. Aventis Pharma eesmärk on aidata kaasa inimeste tervise parandamisele uute ravimite loomise ja arendamise kaudu.