Värsked tööpakkumised

Ravimikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 111441

Tööpakkumise number

111441

Töö kirjeldus

Sinu igapäevatööks on uute ravimite tutvustamine arstkonnale ja oma turusegmendi analüüs. Lisaks sellele aitad Sa korraldada tootetutvustusüritusi. Sinu tööpiirkond on Põhja-Eesti, mistõttu hindame ka Sinu valmisolekut reisimiseks.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat on kõrgharidusega (meditsiin, farmaatsia), oskab heal tasemel eesti, vene ja inglise keelt ning omab kehtivaid autojuhilube. AstraZeneca ootab elurõõmsat ja sihikindlat inimest, kellel on soovi ja järjekindlust arendada kliendisuhteid ja iseennast. Eduka tulemuseni viib Sind aja planeerimise oskus, valmisolek teha meeskonnatööd, sisemine ambitsioonikus ning kuulamisoskus.

Pakume huvitavat ja hästi eesmärgistatud tööd kõrge organisatsioonikultuuriga töökeskkonnas, head palka, põhjalikku erialast koolitust, ametiautot ning erinevaid firmasoodustusi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
6. juuni 2007

ASTRAZENECA on üks suurimaid originaalravimeid tootvaid firmasid maailmas. Meie ravimiportfell sisaldab kardiovaskulaarsete, gastrointestinaalsete, onkoloogiliste, respiratoorsete, kesknärvisüsteemi- ja infektsioonihaiguste ravimeid.