Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #142913

Ravimikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • konsultatiivne müügitöö
  • ravimimessidel osalemine
  • perearstide külastamine üle Eesti

Ootused kandidaadile

  • kesk - või eriharidus
  • hea arvutikasutusoskus
  • teadmised müügiprotsessist
  • hea inglise keele oskus, vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja arenemisvõimalusi pakkuvat tööd
  • koolitusi
  • karjäärivõimalusi
  • sõbralikku ja toetavat kollektiivi

Tööpakkumise number
#142913

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. märts 2008
Kuulutus sisestati:
3. märts 2008

Värbamiskeskuse kliendiks on Pharma Nord SIA Eesti filiaal (vt. ka www.pharmanord.com). Tegemist on tuntud Taani ravimi ja toidulisandite tootja Pharma Nord ApS esindusega Eestis, kokku on esindusi 25 riigis. Tuntumateks toodeteks on Bio-Quinone Q10, Bio-Biloba, Bio-Glucosamine jt.
Firma tooted on laialt tuntud ning võitnud ka mitmeid rahvusvahelisi auhindu.

Vaata rohkem