Värsked tööpakkumised

Ravimikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 165668

Tööpakkumise number

165668

Töö kirjeldus

Sinu igapäevatööks on uute ravimite tutvustamine arstkonnale ja oma turusegmendi analüüs. Lisaks sellele aitad Sa korraldada tootetutvustusüritusi. Lähtuvalt tööülesannetest hindame Sinu valmisolekut reisimiseks.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat on meditsiini või farmaatsiaalase haridusega, oskab heal tasemel eesti,
vene ja inglise keelt ning omab kehtivaid autojuhilube. AstraZeneca ootab elurõõmsat ja sihikindlat inimest, kellel on soovi ja järjekindlust arendada kliendisuhteid ja iseennast. Eduka tulemuseni viib Sind aja planeerimise oskus, valmisolek teha meeskonnatööd, sisemine ambitsioonikus ning kuulamisoskus.

Pakume huvitavat ja hästi eesmärgistatud tööd kõrge organisatsioonikultuuriga töökeskkonnas, motiveerivat palka koos boonussüsteemiga, põhjalikku erialast koolitust, ametiautot ning erinevaid firmasoodustusi.

Lisainfo

Lisateave telefonil: 654 9600
Personalijuht Maarja Aas
AZEE OTHER 08-18

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
25. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
25. september 2008

AstraZeneca on üks suurimaid originaalravimeid tootvaid firmasid maailmas ja retseptiravimite turuliider Eestis. Meie ravimiportfell sisaldab kardiovaskulaarsete, gastrointestinaalsete, onkoloogiliste, respiratoorsete, kasknärvisüsteemi- ja infektsioonihaiguste ravimeid. AstraZeneca on tööandjaks 66 000 inimesele üle maailma, kellest 40 on ametis Eestis. Lisainfo firma kohta www.astrazeneca.ee