Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196595

RAVIMIESITLEJA (VAKTSIINID)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ravimiesitleja tööülesanneteks on

- Sanofi Pasteuri vaktsiinide müügi edendamine Eestis

- klassikaline ravimiesitleja töö (perearstid, apteegid, vakstineerimiskabinetid)

- töö võtmeklientidega

- seminaride korraldamine

- kongressidel osalemine

- tootespetsialisti toetamine meditsiinilistes küsimustes

Ootused kandidaadile

Uuelt kolleegilt eeldame:

  • kõrgharidust farmaatsia-, meditsiini, veterinaaria või bioloogia erialal
  • suhtlemis- ja läbirääkimisoskust
  • tulemustele orienteeritust
  • pingetaluvust
  • autojuhilube ja –sõiduoskust
  • arvutioskust (MS Office Word, Excel, Powerpoint)
  • valmisolekut tööreisideks
  • nii eesti, inglise kui vene keele oskust kõrgtasemel

Ettevõte pakub

Pakume omalt poolt:

  • vaheldusrikast ja väljakutseid pakkuvat tööd
  • toredaid kolleege
  • erialast koolitust
  • kaasaegseid töövahendeid
  • ametiautot ja elukindlustust

Tööpakkumise number
#196595