Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #149723

Ravimiesitleja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Uroloogiliste ravimite tutvustamine perearstidele ja apteekritele;
  • Esitluste ja presentatsioonide korraldamine;
  • Osalemine väljapanekuga arstidele mõeldud üritustel ja konverentsidel;
  • Koolitustel ning kontserni koosolekutel osalemine;
  • Uuemate kliiniliste uuringutega kursis olemine;
  • Kuna firmal Tartus eraldi kontorit pole, toimub töö kodukontorist. Tallinna kontoris on ka Tartu ravimiesitlejatel koht olemas.

Ootused kandidaadile

  • Meditsiiniline või farmaatsia alane haridus;
  • Kliendisuhetele ja tulemusele orienteeritus, hea läbirääkimisoskus;
  • Väga hea eesti keele oskus, suhtlemistasemel vene keele ning inglise keele oskus (koolitused ning grupi koosolekud toimuvad reeglina inglise keeles);
  • Arvutikasutamisoskus ja autojuhiluba.

Ettevõte pakub

- puhkust 5 nädalat aastas (4 suvel, 1 okt.-märts);
- sportimise kompenseerimist;
- sõbralikku ja toetavat kollektiivi;
- võimalust töötada firmas, mis väärtustab peret ning kus inimesed püsivad pikaajaliselt.
- palk: fikseeritud kuupalk + tulemuspalk

Tööpakkumise number
#149723

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. mai 2008
Kuulutus sisestati:
28. aprill 2008

TEMP-TEAM Eesti OÜ on personaliteenuseid pakkuv ettevõte, mis on osa Taani kontsernist Juhler Group. Juhler Group on üks Põhja-Euroopa juhtivamaid tööjõu vahenduse ja personaliteenusi pakkuvaid ettevõtteid. Kokku on 400 professionaalset personalispetsialisti 12 maal üle maailma, 100 eri esinduses. Meie kliendiks on 1997a. asutatud rahvusvaheline firma Algol Pharma, mis tegeleb ravimite, apteegikosmeetika, diagnostikumide ning meditsiinitehnika maaletoomisega. Firma on mitmete rahvusvaheliselt tuntud tootjate esindaja Eestis.

Vaata rohkem