Värsked tööpakkumised

Ravimiesitleja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 29919

Tööpakkumise number

29919

Töö kirjeldus

* Sanofi-Synthelabo ravimite tutvustamine arstidele ja meditsiini personalile;
* ürituste korraldamine ja läbiviimine.

Nõudmised kandidaadile

* omad kõrgharidust meditsiini või farmaatsia erialal;
* suhtled nii eesti-, vene kui inglise keeles;
* omad heal tasemel arvutioskust - Word, Powerpoint, e-mail, internet;
* Sinu trumbiks on kindlasti eelnev kogemus ravimifirmas;
* omad B-kategooria autojuhi lubasid;
* oled iseseisev, otsustusvõimeline ja hea stressitaluvusega inimene ning Sinu aktiivsust ja positiivsust on alati kõrgelt hinnatud.

Pakume Sulle, kui tublile ja energilisele ravimiesitlejale häid teenimis- ja arenemisvõimalusi.
Töö edukaks organiseerimiseks anname Sulle kasutada ametiauto, laptopi, printeri ja mobiiltelefoni.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. mai 2004
Kuulutus sisestati:
29. aprill 2004

Prantsuse ravimifirma, mis tegutseb aktiivselt Eestis alates 1994.aastast.