Värsked tööpakkumised

Ravimiesitleja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 358083

Tööpakkumise number

358083

Töö kirjeldus

• Ravimite jt toodete tutvustamine arstidele ja apteekritele
• Jätkusuutlike kliendisuhete loomine, arendamine ja hoidmine
• Osalemine erialastel üritustel (konverentsid, seminarid jmt)
• Turusegmendi analüüs (kliendid, tooted jmt)
• Aruandlus

Nõudmised kandidaadile

• Meditsiiniline kõrgharidus
• Väga hea eneseväljendus-, suhtlemis- ja kuulamisoskus
• Hea MS Office´i arvutiprogrammide kasutamise oskus
• Väga hea eesti ning hea vene ja inglise keele oskus
• Tulemustele orienteeritus
• Oskus töötada meeskonnas vastutades oma töölõigu eest
• Hea pingetaluvus
• Kehtiv autojuhiluba ja sõidukogemus

Kasuks tuleb eelnev töökogemus ravimiesitlejana või müügikonsultandina ravimifirmas, samuti müügialased teadmised/kogemused

Ettevõte pakub

• Huvitavat ja arendavat tööd rahvusvahelises ettevõttes
• Firmasiseseid ja -väliseid koolitusi, firma ühisüritusi
• Meeldivat ja sõbralikku töökeskkonda väikefirmas
• Tulemuste väärilist tasupaketti

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. oktoober 2014
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2014

Miecys-Pharm OÜ tegeleb ravimite ja apteegikaupade turunduse ja distributsiooniga. Meie klientideks on apteekrid, arstid, ravimite hulgimüüjad, kellele pakume koos kõrgetasemelise klienditeenindusega kvaliteetseid tooteid ja firmapoolset tootekoolitust seades lõppeesmärgiks kliendi rahulolu.