Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #92548

Ravimiesitleja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ravimiesitleja vastutab oma piirkonna müügitulemi eest;
esitlusvisiitide läbiviimine psühhiaatritele, neuroloogidele, günekoloogidele ja perearstidele ning kliendisuhte hoidmine;
kliendikülastuste planeerimine ja kokkuleppimine;
osalemine ravimikampaaniates ning erialastel konverentsidel ja seminaridel;
igakuise müügiaruandluse esitamine.

Ootused kandidaadile

meditsiinialane kõrgharidus (arvestatav on ka keemia või bioloogialane haridus koos meditsiinialase töökogemusega);
erialane töökogemus, soovitavalt ravimiesitlejana;
kasuks tuleb inglise ja vene keele oskus vähemalt suhtlustasandil;
edu töös tagab hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus;
kõrge saavutusvajadus, süsteemsus ja iseseisvus.

Ettevõte pakub

toote- ja müügikoolitust;
võimalust töötada väga hea mikrokliimaga organisatsioonis;
töö tulemustest sõltuvaid palgatingimusi;
ametiautot.

Tööpakkumise number
#92548

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
22. jaanuar 2007

Manpoweri kliendiks on Janssen-Cilag. Ligi 20000 töötajaga Janssen-Cilag on üks Euroopa juhtivatest ravimitootjatest. Janssen-Cilag on osa Johnson & Johnson'ist, ühest maailma suurimast ja laiema tootmisspektriga ravimite ja tervisetoodete tootjast. Johnson & Johnson'i käive oli 2006 aastal üle 50 miljardi dollari ning firma annab tööd üle 110000 inimesele kogu maailmas.

Vaata rohkem